Wiek ma znaczenie

Jeśli potrzebujesz nowych okularów, bądź zaczynasz nosić okulary korekcyjne, dobrze jest zrobić rekonesans wśród znanych sklepów, które sprzedają okulary i zapoznać się z ich reklama na przykład w telewizji
Autor zdjęcia: eyewear24.net

Jeśli potrzebujesz nowych okularów, bądź zaczynasz nosić okulary korekcyjne, dobrze jest zrobić rekonesans wśród znanych sklepów, które sprzedają okulary i zapoznać się z ich reklama na przykład w telewizji.

Do jednych z ciekawszych ofert na rynku zaliczyć można promocję ile lat tyle zniżki+ 100 zł. Jest to ciekawa oferta na oprawki do okularów, których mają bardzo szeroki wybór, od popularnych modeli okularów do takich które zadowolą najbardziej wymagającego klienta.

Promocja polega na gwarantowanej obniżce cenowej okularów korekcyjnych bądź progresywnych. Wysokość zniżki jaką otrzymamy zależy od nas, trzeba do swojego wieku dodać jedynie 100 złotych i wychodzi nam rabat jaki otrzymamy. Przykład potencjalna klientka mająca 45 lat kupuje okulary korekcyjne, to otrzymuje 45 złotych plus 100 złotych i otrzymujemy 145zl. Odejmujemy to od ceny na wybranym modelu okularów.

Im więcej masz lat tym większy możesz dostać rabat

Kolejna promocja warta uwagi, jest oferta na okulary progresywne, tu swój wiek mnożymy razy dwa i taka zniżkę nam gwarantują. Wielu klientów już skorzystało i są zadowolonymi klientami. Zwłaszcza, że maja szeroki wybór oprawek światowej marki na przykład: Dior, Armanii czy Prada.

Prada oprawki korekcyjne damskie, można kupić już za niewielkie pieniądze, i cieszyć się oryginalnym wyglądem i luksusem na który stać niewiele osób.

Takie dobre oferty często są ograniczone czasowo, bądź ilością sztuk czyli do wyczerpania zapasów. Zaleca się czytać też mniejszy druczek na ulotce bądź w reklamie telewizyjnej ponieważ zdarza się, że podana jest cena minimalna, którą należy wydać.

Warto też jest zapoznać się z regulaminem, który dostępny jest na stronach www oraz w sklepach stacjonarnych.

 

Autor zdjęcia: eyewear24.net